Отвори го главното мени

Промени

Додаден 21 бајт ,  пред 9 години
с
Бот Додава: fiu-vro:Iho jago
[[fa:اندام]]
[[fi:Elin]]
[[fiu-vro:Iho jago]]
[[fr:Organe]]
[[gl:Órgano]]