Отвори го главното мени

Промени

Додадени 28 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: ar:أوتوقراطية
[[Категорија:Форми на владеење]]
 
[[ar:أوتوقراطية]]
[[ast:Autocracia]]
[[bg:Автокрация]]
46.384

уредувања