Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1180-тите“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|1180s births}}
с (Бот Додава: lv:Kategorija:1180. gados dzimušie)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|1180s births}})
{{birthdecade|11|8|12}}
{{Ризница-врска|1180s births}}
 
[[ar:تصنيف:مواليد عقد 1180]]
[[ja:Category:1180年代生]]
[[lv:Kategorija:1180. gados dzimušie]]
[[mt:CategoryKategorija:Twieldu fl-1180s]]
[[nn:Kategori:Fødde i 1180-åra]]
[[ro:Categorie:Naşteri în anii 1180]]
4.699

уредувања