Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Верски медиуми“

с
Bot: Adding {{Ризница-врска|Religious media}}
с (Бот Додава: fr:Catégorie:Média religieux)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Religious media}})
{{Ризница-врска|Religious media}}
 
[[Категорија:Медиуми по интерес]]
[[Категорија:Религозни текстови, уметност и медии|Медиуми]]
[[CategoryКатегорија:Религија]]
 
[[cs:Kategorie:Náboženská média]]
4.699

уредувања