Разлика помеѓу преработките на „Киев област“

Додадени 59 бајти ,  пред 11 година
Киев област преместена како Киевска област: прекинати пренасочувања.
(Киев област преместена како Киевска област: прекинати пренасочувања.)
 
(нема разлика)
30

уредувања