Јован Скилица: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
Бот Менува: en:John Skylitzes
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: scn:Giuvanni Skylitzes)
с (Бот Менува: en:John Skylitzes)
[[bs:Jovan Skilica]]
[[de:Johannes Skylitzes]]
[[en:John ScylitzesSkylitzes]]
[[es:Juan Skylitzes]]
[[fr:Jean Skylitzès]]
109.264

уредувања