Разлика помеѓу преработките на „1 август“

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
{{commonscat|1 August}}
с (Бот Менува: af, hif, la, sco, yo)
({{commonscat|1 August}})
* [[2005]] - [[Фад бин Абдул Азис]], крал на [[Саудиска Арабија]].
 
{{commonscat|1 August}}
{{Месеци}}
[[Категорија:Годишни денови|801]]
184

уредувања