Онондази: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sv:Onondaga
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ca, fi, nl, stq Менува: hr)
с (Бот Додава: sv:Onondaga)
[[nl:Onondaga (stam)]]
[[stq:Onondaga]]
[[sv:Onondaga]]
46.384

уредувања