Разлика помеѓу преработките на „22 ноември“

Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: mhr
с (Бот Додава: hif:22 November)
с (Бот Додава: mhr)
[[lv:22. novembris]]
[[mg:22 Novambra]]
[[mhr:22 кылме]]
[[ml:നവംബര്‍ 22]]
[[mr:नोव्हेंबर २२]]
2.498

уредувања