Разлика помеѓу преработките на „Бафало (Њујорк)“

Додадени 103 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: cy, os, sw, tlМенува: es
с (Бот Додава: bar:Buffalo)
с (Бот Додава: cy, os, sw, tlМенува: es)
[[ca:Buffalo]]
[[cs:Buffalo]]
[[cy:Buffalo, Efrog Newydd]]
[[da:Buffalo (New York)]]
[[de:Buffalo]]
[[en:Buffalo, New York]]
[[eo:Bufalo]]
[[es:BuffaloBúfalo (Nueva York)]]
[[fa:بوفالو، نیویورک]]
[[fi:Buffalo (New York)]]
[[no:Buffalo]]
[[oc:Buffalo (Nòva York)]]
[[os:Буффало]]
[[pl:Buffalo (Nowy Jork)]]
[[pt:Buffalo (Nova Iorque)]]
[[sr:Бафало (Њујорк)]]
[[sv:Buffalo, New York]]
[[sw:Buffalo, New York]]
[[ta:பஃபலோ (நியூ யோர்க்)]]
[[th:บัฟฟาโล]]
[[tl:Bupalo, Bagong York]]
[[uk:Баффало]]
[[vo:Buffalo (New York)]]
46.384

уредувања