Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник he-1“

с
Бот Додава: sk:Kategória:User he-1
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|User he-1}})
с (Бот Додава: sk:Kategória:User he-1)
[[ru:Категория:User he-1]]
[[simple:Category:User he-1]]
[[sk:Kategória:User he-1]]
[[sr:Категорија:Корисник he-1]]
[[sv:Kategori:Användare he-1]]
58.155

уредувања