Разлика помеѓу преработките на „Тршиќ“

Додадени 23 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: nl:Tršić Менува: en:Tršić, Serbia
с (Бот Додава: ro:Tršić)
с (Бот Додава: nl:Tršić Менува: en:Tršić, Serbia)
[[Категорија:Села во Србија]]
 
[[en:Tršić, Serbia]]
[[fr:Tršić]]
[[nl:Tršić]]
[[ro:Tršić]]
[[sh:Tršić]]
3.781

уредување