Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
 
==Надворешни врски==
(*[http://www.ffm.com.mk/ Официјалнo веб-место на Фудбалската федерација на Македонија]
 
{{Прва фудбалска лига на Македонија 2008/2009}}
}}
 
[[Категорија:Фудбалски клубови од Прва фудбалска лига на Македонија|Силекс]]
[[Категорија:Фудбалски клубови од Македонија|Силекс]]
 
13.850

уредувања