Категорија:1670-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 13 години
с
Bot: Adding {{Ризница-врска|1670s}}
с (Бот Додава: pt:Categoria:Década de 1670)
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|1670s}})
{{Ризница-врска|1670s}}
 
[[Категорија:17 век]]
[[Категорија:Декади]]
58.155

уредувања