Отвори го главното мени

Промени

Додадени 10 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: os:1781-æм аз
[[nrm:1781]]
[[oc:1781]]
[[os:1781-æм аз]]
[[pi:१७८१]]
[[pl:1781]]
2.498

уредувања