Магна карта: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: tr:Magna Carta Libertatum
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: zh-min-nan:Tāi-hiàn-chiong; козметичке промене)
с (Бот Менува: tr:Magna Carta Libertatum)
[[sv:Magna Charta]]
[[th:มหากฎบัตร]]
[[tr:Magna Carta Libertatum]]
[[uk:Велика хартія вольностей]]
[[ur:میگنا کارٹا]]
109.264

уредувања