Патмос: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: zh:拔摩岛
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: zh:拔摩岛)
[[tr:Batnaz]]
[[uk:Патмос]]
[[zh:拔摩岛]]
46.384

уредувања