Разлика помеѓу преработките на „580-ти п.н.е.“

Додадени 27 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ru:580-е до н. э.
с (Бот Додава: ast, bs, ca, da, es, eu, fi, fr, he, hr, hu, id, it, la, lt, ms, sk, sl, su, sv, uz, zh)
с (Бот Додава: ru:580-е до н. э.)
[[lt:580 m. pr. m. e.]]
[[ms:580-an SM]]
[[ru:580-е до н. э.]]
[[sk:80. roky 6. storočia pred Kr.]]
[[sl:580. pr. n. št.]]
46.384

уредувања