1007: Разлика помеѓу преработките

Додадени 12 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: tk:1007
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: hi:१००७)
с (Бот Додава: tk:1007)
[[sw:1007]]
[[th:พ.ศ. 1550]]
[[tk:1007]]
[[tr:1007]]
[[tt:1007]]
109.264

уредувања