Јован Скилица: Разлика помеѓу преработките

Додадени 32 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: hu:Ióannész Szkülitzész
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с Бот Додава: no:Johannes Skylitzes
Rubinbot (разговор | придонеси)
с Бот Додава: hu:Ióannész Szkülitzész
Ред 27:
[[es:Juan Skylitzes]]
[[fr:Jean Skylitzès]]
[[hu:Ióannész Szkülitzész]]
[[it:Giovanni Scilitze]]
[[no:Johannes Skylitzes]]
5.215

уредувања