Ентре Риос (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: war:Entre Ríos (probinsya)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: zh-min-nan:Entre Ríos Séng)
с (Бот Додава: war:Entre Ríos (probinsya))
[[uk:Ентре-Ріос]]
[[vo:Entre Ríos]]
[[war:Entre Ríos (probinsya)]]
[[zh:恩特雷里奥斯省]]
[[zh-min-nan:Entre Ríos Séng]]
109.264

уредувања