Отвори го главното мени

Промени

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: tk:10 dekabr
[[tg:10 декабр]]
[[th:10 ธันวาคม]]
[[tk:10 dekabr]]
[[tl:Disyembre 10]]
[[tr:10 Aralık]]
109.264

уредувања