Науката во 1985 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: fr, he, hu, pl, sv
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Volkov (разговор | придонеси)
с iwiki
с Бот Додава: fr, he, hu, pl, sv
Ред 9:
 
[[en:1985 in science]]
[[fr:1985 en science]]
[[he:1985 במדע]]
[[hu:1985 a tudományban]]
[[pl:1985 w nauce]]
[[sv:Vetenskapsåret 1985]]
59.415

уредувања