Цхинвал: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 13 години
с
ово е минало
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (ово е минало)
{{Географија-никулец}}
 
[[Категорија:ГрузијаЈужна Осетија]]
 
[[ar:تسخينفالي]]
1.270

уредувања