Разлика помеѓу преработките на „Т (кирилица)“

Додадени 10 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: bg:Т
с (Бот Додава: br, cv, en, eo, es, fi, ht, it, ja, ka, nah, nn, no, pl, pt, ro, sl, sr, sv, th, uk, zh)
с (Бот Додава: bg:Т)
[[Категорија:Кирилица]]
 
[[bg:Т]]
[[br:T (kirillek)]]
[[cv:Т]]
5.665

уредувања