Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 13 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Брише: th:เซนติเมตร)
[[sq:Centimetri]]
[[sr:Центиметар]]
[[ta:சதமசெண்ட்டி மீட்டர்]]
[[te:సెంటీమీటరు]]
[[tr:Santimetre]]
4.229

уредувања