Категорија:Корисник sv: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: hif:Category:User sv
с (Бот Додава: ang, be, ceb, fur, gd, gv, hi, ie, kw, li, lmo, mi, mr, rmy)
с (Бот Додава: hif:Category:User sv)
[[he:קטגוריה:User sv]]
[[hi:श्रेणी:सदस्य sv]]
[[hif:Category:User sv]]
[[hr:Kategorija:Suradnik sv]]
[[hsb:Kategorija:User sv]]
59.415

уредувања