Јанус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: id:Janus
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: en:Janus)
с (Бот Додава: id:Janus)
[[hu:Janus]]
[[ia:Jano]]
[[id:Janus]]
[[it:Giano (divinità)]]
[[ja:ヤーヌス]]
59.415

уредувања