Даниел Московски: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: eu:Daniel I.a Moskukoa
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: no:Daniel av Moskva)
с (Бот Додава: eu:Daniel I.a Moskukoa)
[[en:Daniel of Moscow]]
[[es:Daniel de Moscú]]
[[eu:Daniel I.a Moskukoa]]
[[fi:Daniel (Venäjä)]]
[[fr:Daniel Moskovski]]
109.264

уредувања