Отвори го главното мени

Промени

Одземени 27 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: lt:1442 m.
[[la:1442]]
[[lb:1442]]
[[lt:1442 m.]]
[[lt:XV amžiaus 5-as dešimtmetis#1442]]
[[map-bms:1442]]
[[mi:1442]]
109.264

уредувања