Руперт Гринт: Разлика помеѓу преработките

Одземен 11 бајт ,  пред 13 години
с
Бот Менува: ru:Гринт, Руперт
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bg:Рупърт Гринт)
с (Бот Менува: ru:Гринт, Руперт)
[[pl:Rupert Grint]]
[[pt:Rupert Grint]]
[[ru:Гринт, Руперт Майкл]]
[[simple:Rupert Grint]]
[[sk:Rupert Grint]]
24.401

уредување