Ентре Риос (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ms:Wilayah Entre Ríos
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: he:אנטרה ריוס)
с (Бот Додава: ms:Wilayah Entre Ríos)
[[lmo:Entre Rios]]
[[lt:Entre Rioso provincija]]
[[ms:Wilayah Entre Ríos]]
[[nl:Entre Ríos (provincie)]]
[[no:Entre Ríos]]
59.415

уредувања