Химачал Прадеш: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: tr:Himaçal Pradeş
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: eu:Himachal Pradesh)
с (Бот Додава: tr:Himaçal Pradeş)
[[tg:Ҳимочал Прадеш]]
[[th:รัฐหิมาจัลประเทศ]]
[[tr:Himaçal Pradeş]]
[[vi:Himachal Pradesh]]
[[zh:喜马偕尔邦]]
6.013

уредувања