Азотна киселина: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: simple:Nitric acid
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cy:Asid nitrig)
с (Бот Додава: simple:Nitric acid)
[[ru:Азотная кислота]]
[[sh:Azotna kiselina]]
[[simple:Nitric acid]]
[[sk:Kyselina dusičná]]
[[sl:Dušikova kislina]]
109.264

уредувања