Jus Cogens право: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 2 години
с
категорија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (added ref.)
с (категорија)
 
== Наводи ==
{{никулец}}
[[Категорија:Меѓународно право]]
[[Категорија:Меѓународно кривично право]]
[[Категорија:Уставно право]]
164

уредувања