Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник mk-2“

с
Бот Додава: it:Categoria:Utenti mk-2
с (Бот Додава: be-x-old, bg, bs, cu, de, en, eu, fr, ja, ko, lad, pl, pt, ru, sk, sq, sr, tr, uk)
с (Бот Додава: it:Categoria:Utenti mk-2)
[[eu:Kategoria:Mazedoniera maila ertainean]]
[[fr:Catégorie:Utilisateur mk-2]]
[[it:Categoria:Utenti mk-2]]
[[ja:Category:User mk-2]]
[[ko:분류:사용자 mk-2]]
59.415

уредувања