Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Римски цареви“

с
Бот Додава: szl:Kategoria:Cysoře řimscy
с (Бот Додава: az:Kateqoriya:Roma imperatorları)
с (Бот Додава: szl:Kategoria:Cysoře řimscy)
[[sr:Категорија:Римски цареви]]
[[sv:Kategori:Romerska kejsare]]
[[szl:Kategoria:Cysoře řimscy]]
[[tr:Kategori:Roma İmparatorları]]
[[uk:Категорія:Римські імператори]]
59.415

уредувања