Лезбос: Разлика помеѓу преработките

Додадени 58 бајти ,  пред 3 години
#WPWPMK
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Doni12345 (разговор | придонеси)
#WPWPMK
Doni12345 (разговор | придонеси)
#WPWPMK
Ред 9:
Податотека:Skala Eresou beach.jpg|Скала Ерезос, плажа
Податотека:Petra beach, Lesbos.jpg|Плажа Петра
Податотека:Skala view.jpg|Скала плажа
 
</gallery>
3.110

уредувања