Разлика помеѓу преработките на „Европска асоцијација за слободна трговија“

с
с (Бот Менува: lt:ELPA)
с (Бот Додава: ko:유럽 자유 무역 연합, nn:EFTA)
[[it:Associazione europea di libero scambio]]
[[ja:欧州自由貿易連合]]
[[ko:유럽 자유 무역 연합]]
[[lt:ELPA]]
[[nl:Europese Vrijhandelsassociatie]]
[[nn:EFTA]]
[[no:EFTA]]
[[oc:Associacion Europèa de Liure Escambi]]
21.521

уредување