Отвори го главното мени

Промени

Одземени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Менува: is:Signa
[[hu:Szajna]]
[[id:Sungai Seine]]
[[is:Signa (á)]]
[[it:Senna]]
[[ja:セーヌ川]]
59.415

уредувања