Отвори го главното мени

Промени

Одземени 28 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: lt:1172 m.
[[la:1172]]
[[lb:1172]]
[[lt:1172 m.]]
[[lt:XII amžiaus 8-as dešimtmetis#1172]]
[[map-bms:1172]]
[[mi:1172]]
109.264

уредувања