Разлика помеѓу преработките на „409“

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lt:409 m.
с (Бот Додава: af, am, an, ar, ast, az, be, bg, bh, bn, bpy, bs, ca, co, cs, cv, cy, da, de, el, eo, es, eu, fi, fr, fy, gd, gl, he, hr, ht, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, lmo, map-bms, mr, ms, nah, nap, nds, nds-nl, nl, nn, no,)
с (Бот Додава: lt:409 m.)
[[lb:409]]
[[lmo:409]]
[[lt:409 m.]]
[[map-bms:409]]
[[mr:इ.स. ४०९]]
109.264

уредувања