Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1020-тите“

с
с (Бот Додава: ar, be-x-old, cy, es, et, gan, ja, nn, ro, ru, simple, sk, sv, vi, zh)
с (Бот Додава: lv:Kategorija:1020. gados mirušie)
[[gan:Category:1020年代過世]]
[[ja:Category:1020年代没]]
[[lv:Kategorija:1020. gados mirušie]]
[[nn:Kategori:Døde i 1020-åra]]
[[ro:Categorie:Decese în anii 1020]]
43.100

уредувања