Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1090-тите“

с
с (Бот Додава: be-x-old, cy, es, et, gan, ja, nn, ro, ru, simple, sk, sv, vi, zh)
с (Бот Додава: ar:تصنيف:وفيات عقد 1090)
{{deathdecade|10|9|11}}
 
[[ar:تصنيف:وفيات عقد 1090]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1090-я гады]]
[[cy:Categori:Marwolaethau'r 1090au]]
10.025

уредувања