Разлика помеѓу преработките на „Комисија за односи со верските заедници и религиозни групи“

нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Нагледно уредување Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
| minister2_pfo =
... etc.
| chief1_name = [[Даријан Сотировски]] (директор)
| chief1_position =
| chief2_name =
Анонимен корисник