Разлика помеѓу преработките на „.pk“

Додадени 5 бајти ,  пред 2 години
тие исто така обезбедуваат .pk домен, па затоа се додаваат
(тие исто така обезбедуваат .pk домен, па затоа се додаваат)
 
* [http://www.pknic.net.pk PKNIC Official Website]
* [https://dedipak.com Get .PK Domain name]
* [http://www.iana.org/root-whois/pk.htm IANA .pk whois information]
* [http://www.domain.pk Register .pk Domain]
Анонимен корисник