Разлика помеѓу преработките на „Mozilla Firefox“

Одземен 31 бајт ,  пред 2 години
с
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с
{{Инфокутија Прелистувач
| name = Mozilla Firefox
| logo = [[File:Mozilla Firefox wordmarkLogo, 2017.svg|182px|Mozilla Firefox wordmark100px]]
| screenshot = <!--Do not change this image to a non-free version (this includes Firefox <= 3.6 for Windows screenshots, and any screenshots containing the Firefox logo). It will be deleted or reverted. -->[[File:Firefox_29.0_on_Windows_8.png|300px]]
| caption = Firefox 29.0 on [[Windows]].
17

уредувања