Разлика помеѓу преработките на „Доналд Трамп“

Одземени 86 бајти ,  пред 4 години
с
Отстрането уредувањето на 201.131.125.42 (разговор), вратено на последната верзија на Stemoc
с (Отстрането уредувањето на 201.131.125.42 (разговор), вратено на последната верзија на Stemoc)
* {{Official website|greatagain.gov|Канцеларијата на новоизбраниот претседател на САД}}
* [https://www.donaldjtrump.com/ Кампањата на Доналд Трамп]
* [https://wallpapertag.com/donald-trump-wallpaper Фото Доналд Трамп]
 
{{Претседатели на САД}}
222

уредувања