Разлика помеѓу преработките на „Доналд Трамп“

Додадени 86 бајти ,  пред 4 години
(temporary replacement for the deleted non-free image (GlobalReplace v0.6.5))
* {{Official website|greatagain.gov|Канцеларијата на новоизбраниот претседател на САД}}
* [https://www.donaldjtrump.com/ Кампањата на Доналд Трамп]
* [https://wallpapertag.com/donald-trump-wallpaper Фото Доналд Трамп]
 
{{Претседатели на САД}}
Анонимен корисник