Разлика помеѓу преработките на „Партија за демократски просперитет“

нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{мак-никулец}}
 
{{Infobox Political_Party
 
{{Македонски политички партии}}
{{мак-никулец}}
 
[[Категорија:Политички партии во Македонија]]